FAQ -NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na tej stronie znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań. Zanim skontaktujesz się z nami poprzez formularz, lub drogą telefoniczną, zapoznaj się z poniższą listą odpowiedzi na poniższe pytania – jest duża szansa, że tutaj znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

W przypadku pytania niestandardowego, które wymaga indywidualnej odpowiedzi, proszę wypełnić formularz kontaktowy w dziale O NAS. Kliknij tutaj, aby tam dotrzeć.

Lista odpowiedzi będzie aktualizowana na bieżąco wraz z pojawieniem się nowych, często zadawanych pytań.

LISTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

P.: Jaki jest termin oczekiwania na dostawę węgla??

O.: Wszystkie zamówienia staramy się realizować szybko i sprawnie, lecz czas oczekiwania na dostawę uzależniony jest od dostępności towaru jak i ilości przyjętych zamówień do realizacji. Natomiast firmy spedycyjne realizują dostawy dla naszych klientów w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania zlecenie transportowego.

P.: Jaka jest minimalna ilość opału, którą można zamówić?

O.: Dowieziemy każdą ilość zamawianego asortymentu – zaczynając od jednego worka 25-kilogramowego po kilka ton.

P.: Jaki ekogroszek wybrać na sezon zimowy a jaki na letni?

O.: W sezonie zimowym najlepiej sprawdzają się ekogroszki o najwyższej kaloryczności takie jak ANMAG GOLD, ANMAG BŁEKITNY czy PIEKLORZ – wybór jest sprawą indywidualną w zależności od posiadanego kotła czy też powierzchni do ogrzania. W sezonie letnim go ogrzewania wody polecamy ekogroszek ANMAG.

P.: Jak można zapoznać się z naszym asortymentem?

O.: Dla klientów, którzy chcą zapoznać się z naszym asortymentem możemy przygotować bezpłatne próbki naszego węgla czy ekogroszku. Istnieje wówczas możliwość sprawdzenia naszego opału i wybrania tego o najlepszych parametrach.

P.: Czy można zamówić opał z dostawą do domu?

O.: Dostarczamy węgiel na terenie całej Polski. Koszty transportu do poszczególnych miejscowości wyceniane są indywidualnie.

P.: Czy zajmujemy się sprzedażą hurtową?

O.: Prowadzimy sprzedaż hurtową opału workowanego na terenie całego kraju. Towar można odebrać bezpośrednio na naszym magazynie w Opolu lub doręczany jest przez firmę spedycyjną. Aby uzyskać od nas aktualną ofertę hurtową prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem adresu e-mail. Zapraszamy do współpracy!